Wynajem nieruchomość

Jeśli chcesz wynająć swoją nieruchomość nie czekaj. Zapraszamy do współpracy z Biurem Obrotu Nieruchomościami AGMA House.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwoli szybko i sprawnie wynająć Twoją nieruchomość. Zaoszczędzisz swój czas, ponieważ my zajmiemy się znalezieniem nowego najemcy, przygotowaniem umowy oraz przekazaniem mieszkania.

1. Spotkanie z agentem

Pierwsze spotkanie z agentem zawsze odbywa się w nieruchomości, którą chcesz wynająć. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi nieruchomości oraz obfotografowaniu mieszkania przygotujemy ofertę, która pomoże znaleźć odpowiedniego najemcę. Każde spotkanie na przyjęcie nieruchomości do naszej oferty kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która jest podstawą naszych późniejszych działań. Najlepsze efekty pracy agenta osiągniemy posiadając komplet kluczy do nieruchomości – agent odbierze je od Ciebie za pisemnym potwierdzeniem odbioru.

2. Publikacja oferty

Jeszcze tego samego dnia zajmiemy się opracowywaniem oferty wynajmu. Wypromujemy ofertę oraz dodamy ją na popularne portale, stronę internetową www.agma-house.pl, media społecznościowe. Zadbamy, aby oferta cieszyła się zainteresowaniem oraz w jak najkrótszym czasie znalazła nowych najemców.

3. Prezentacja nieruchomości

Z pełnym zaangażowaniem prezentujemy nieruchomość. Jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu i gotowi zaprezentować potencjalnemu najemcy nieruchomość w dogodnym czasie.

4. Przygotowanie transakcji

Jeśli klient zaproponowany przez nasze biuro spełnia Twoje wymagania to przygotujemy niezbędne dokumenty do sfinalizowania i podpisania umowy wynajmu. Na koniec, agent przygotuje i przeprowadzi protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości, w którym zapisany zostanie dokładnie jej stan, wyposażenie oraz spisane zostaną liczniki.