Sprzedaż nieruchomości / domy / mieszkania / działki

Jeśli zależy Ci na korzystnym, szybkim i bezpiecznym spieniężeniu swojej nieruchomości zapraszamy do biura AGMA House – pomożemy Ci sprzedać nieruchomość za najlepszą możliwą cenę, w najkrótszym możliwym terminie i w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób. Sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Twoje korzyści ze sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem biura AGMA House:

Wspieramy Cię od początku do końca transakcji
Oszczędzamy Twój czas
Dbamy o jakoś naszych usług
Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych transakcji / Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami

1. Spotkanie z agentem

Pierwszym ważnym krokiem jest spotkanie z agentem prowadzącym sprzedaż nieruchomości. Ustalenie wszelkich szczegółów dotyczących sprzedaży, zapoznanie się z nieruchomością oraz wszystkimi informacjami na jej temat potrzebnymi do publikacji oferty.

Każde spotkanie na przyjęcie nieruchomości do naszej oferty kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która jest podstawą naszych późniejszych działań. Najlepsze efekty pracy agenta osiągniemy posiadając komplet kluczy do nieruchomości – agent odbierze je od Ciebie za pisemnym potwierdzeniem odbioru.

2. Publikacja oferty

Jeszcze tego samego dnia zajmiemy się opracowywaniem oferty sprzedaży. Wypromujemy ofertę oraz dodamy ją na popularne portale, stronę internetową www.agma-house.pl, media społecznościowe. Zadbamy, aby oferta cieszyła się zainteresowaniem potencjalnych kupców.

3. Prezentacja nieruchomości

To ważny element podczas sprzedaży. Z pełnym zaangażowaniem zaprezentujemy potencjalnym klientom nieruchomość. Udzielając wszelkich informacji.

4. Transakcja

Jeśli przyjmiesz od klienta ostateczną ofertę kupna to przed podpisaniem umowy sprzedaży pomożemy Ci w zebraniu niezbędnych dokumentów. Umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej by zapewnić bezpieczeństwo i płynność przebiegu sprzedaży.