O nas

AGMA HOUSE

Kupno domu lub mieszkania?
Szybka sprzedaż własnej nieruchomości?

AGMA HOUSE pomoże Ci bezpiecznie i sprawnie przeprowadzić wszystkie transakcje.

Biuro Obrotu Nieruchomościami AGMA HOUSE
– zajmuje się świadczeniem usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie:

Zakup

Kupna

Sprzedaż

Sprzedaży

Wynajem

Wynajmu

Doradztwo

Doradztwa

W AGMA House stawiamy na zadowolenie klientów. Nasza praca poparta jest doświadczeniem i rzetelnym podejściem do Klienta, któremu służymy dobrą radą, wiedzą oraz pomocą w realizacji jego planów i marzeń. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych.

Jak pracujemy:

Oglądamy nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od obejrzenia Twojej nieruchomości. Posiłkując się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy Ci ustalić optymalną cenę wyjściową transakcji, a następnie uważnie przeanalizujemy dokumenty i uszczegółowimy warunki współpracy.

Podpiszemy umowę

Przyjęcie nieruchomości do naszej oferty, która kończy się zawarciem umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami stanowiącą podstawę do naszych późniejszych działań.

Przygotujemy ofertę

Opracujemy ofertę która dotrze do jak największej liczby odbiorców. Twoja oferta pojawi się w kilkunastu głównych portalach z branży nieruchomości, stronie www.agma-house.pl, portalach społecznościowych.

Zadbamy o formalności

Sprawdzimy stan prawny nieruchomości, przygotujemy umowę oraz niezbędne dokumenty do sfinalizowania i podpisania umowy, umówimy notariusza.

Przekażemy nieruchomość

Sporządzimy protokół zdawczo – odbiorczy, sprawdzimy stan nieruchomości i przekażemy Ci klucze do Twojego nowego mieszkania lub domu.